CKP2520V2R2M-T Taiyo Yuden
  • More about CKP2520V2R2M-T Taiyo Yuden
    CKP2520V2R2M-T Taiyo Yuden
    CKP2520V2R2M-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CKP2520V2R2M-T is described as FIXED IND 2.2UH 700MA 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.