CKP2520M1R5M-T Taiyo Yuden
  • Part Number: CKP2520M1R5M-T
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.3A 90 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CKP2520M1R5M-T Taiyo Yuden
    CKP2520M1R5M-T Taiyo Yuden
    CKP2520M1R5M-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CKP2520M1R5M-T is described as FIXED IND 1.5UH 1.3A 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.