CKP20164R7M-T Taiyo Yuden
  • More about CKP20164R7M-T Taiyo Yuden
    CKP20164R7M-T Taiyo Yuden
    CKP20164R7M-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CKP20164R7M-T is described as FIXED IND 4.7UH 900MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.