CKP2012N3R3M-T Taiyo Yuden
  • More about CKP2012N3R3M-T Taiyo Yuden
    CKP2012N3R3M-T Taiyo Yuden
    CKP2012N3R3M-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CKP2012N3R3M-T is described as FIXED IND 3.3UH 700MA 240 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM