CKP2012N1R5M-T Taiyo Yuden
  • More about CKP2012N1R5M-T Taiyo Yuden
    CKP2012N1R5M-T Taiyo Yuden
    CKP2012N1R5M-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CKP2012N1R5M-T is described as FIXED IND 1.5UH 800MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM