CKP2012E2R2M-T Taiyo Yuden
  • More about CKP2012E2R2M-T Taiyo Yuden
    CKP2012E2R2M-T Taiyo Yuden
    CKP2012E2R2M-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CKP2012E2R2M-T is described as FIXED IND 2.2UH 1.3A 160 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM