CKP2012E1R0M-T Taiyo Yuden
  • More about CKP2012E1R0M-T Taiyo Yuden
    CKP2012E1R0M-T Taiyo Yuden
    CKP2012E1R0M-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CKP2012E1R0M-T is described as FIXED IND 1UH 1.7A 100 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.