CKP1608D1R0M-T Taiyo Yuden
  • Part Number: CKP1608D1R0M-T
  • Manufacturer Name: Taiyo Yuden
  • Description: FIXED IND 1UH 750MA 200 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CKP1608D1R0M-T Taiyo Yuden
    CKP1608D1R0M-T Taiyo Yuden
    CKP1608D1R0M-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CKP1608D1R0M-T is described as FIXED IND 1UH 750MA 200 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.