CK21254R7M-T Taiyo Yuden
  • More about CK21254R7M-T Taiyo Yuden
    CK21254R7M-T Taiyo Yuden
    CK21254R7M-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CK21254R7M-T is described as FIXED IND 4.7UH 120MA 480 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.