CK21252R2M-T Taiyo Yuden
  • More about CK21252R2M-T Taiyo Yuden
    CK21252R2M-T Taiyo Yuden
    CK21252R2M-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CK21252R2M-T is described as FIXED IND 2.2UH 150MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V