CK2125100M-T Taiyo Yuden
  • More about CK2125100M-T Taiyo Yuden
    CK2125100M-T Taiyo Yuden
    CK2125100M-T is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CK2125100M-T is described as FIXED IND 10UH 60MA 650 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM