CBMF1608T2R2M Taiyo Yuden
  • More about CBMF1608T2R2M Taiyo Yuden
    CBMF1608T2R2M Taiyo Yuden
    CBMF1608T2R2M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBMF1608T2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 560MA 221 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE