CBC3225T4R7MRV Taiyo Yuden
  • More about CBC3225T4R7MRV Taiyo Yuden
    CBC3225T4R7MRV Taiyo Yuden
    CBC3225T4R7MRV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC3225T4R7MRV is described as FIXED IND 4.7UH 1.01A 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.