CBC3225T470MR Taiyo Yuden
  • More about CBC3225T470MR Taiyo Yuden
    CBC3225T470MR Taiyo Yuden
    CBC3225T470MR is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC3225T470MR is described as FIXED IND 47UH 480MA 871 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V