CBC3225T3R3MR Taiyo Yuden
  • More about CBC3225T3R3MR Taiyo Yuden
    CBC3225T3R3MR Taiyo Yuden
    CBC3225T3R3MR is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC3225T3R3MR is described as FIXED IND 3.3UH 1.04A 123.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.