CBC3225T330KR Taiyo Yuden
  • More about CBC3225T330KR Taiyo Yuden
    CBC3225T330KR Taiyo Yuden
    CBC3225T330KR is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC3225T330KR is described as FIXED IND 33UH 570MA 533 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK