CBC3225T2R2MRV Taiyo Yuden
  • More about CBC3225T2R2MRV Taiyo Yuden
    CBC3225T2R2MRV Taiyo Yuden
    CBC3225T2R2MRV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC3225T2R2MRV is described as FIXED IND 2.2UH 1.13A 104 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH