CBC3225T220KRV Taiyo Yuden
  • More about CBC3225T220KRV Taiyo Yuden
    CBC3225T220KRV Taiyo Yuden
    CBC3225T220KRV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC3225T220KRV is described as FIXED IND 22UH 780MA 351 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.