CBC3225T101MR Taiyo Yuden
  • More about CBC3225T101MR Taiyo Yuden
    CBC3225T101MR Taiyo Yuden
    CBC3225T101MR is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC3225T101MR is described as FIXED IND 100UH 340MA 1.82 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X