CBC3225T100MR Taiyo Yuden
  • More about CBC3225T100MR Taiyo Yuden
    CBC3225T100MR Taiyo Yuden
    CBC3225T100MR is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC3225T100MR is described as FIXED IND 10UH 900MA 172.9 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.