CBC2518T681K Taiyo Yuden
  • More about CBC2518T681K Taiyo Yuden
    CBC2518T681K Taiyo Yuden
    CBC2518T681K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2518T681K is described as FIXED IND 680UH 60MA 36.4 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.