CBC2518T471K Taiyo Yuden
  • More about CBC2518T471K Taiyo Yuden
    CBC2518T471K Taiyo Yuden
    CBC2518T471K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2518T471K is described as FIXED IND 470UH 70MA 28.6 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.