CBC2518T331K Taiyo Yuden
  • More about CBC2518T331K Taiyo Yuden
    CBC2518T331K Taiyo Yuden
    CBC2518T331K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2518T331K is described as FIXED IND 330UH 90MA 15.99 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.