CBC2518T330MV Taiyo Yuden
  • More about CBC2518T330MV Taiyo Yuden
    CBC2518T330MV Taiyo Yuden
    CBC2518T330MV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2518T330MV is described as FIXED IND 33UH 185MA 1.95 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM