CBC2518T221MV Taiyo Yuden
  • More about CBC2518T221MV Taiyo Yuden
    CBC2518T221MV Taiyo Yuden
    CBC2518T221MV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2518T221MV is described as FIXED IND 220UH 80MA 10.92 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.