CBC2518T221M Taiyo Yuden
  • More about CBC2518T221M Taiyo Yuden
    CBC2518T221M Taiyo Yuden
    CBC2518T221M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2518T221M is described as FIXED IND 220UH 110MA 10.92 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM