CBC2518T220M Taiyo Yuden
  • More about CBC2518T220M Taiyo Yuden
    CBC2518T220M Taiyo Yuden
    CBC2518T220M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2518T220M is described as FIXED IND 22UH 460MA 1.001 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.