CBC2518T1R0MV Taiyo Yuden
  • More about CBC2518T1R0MV Taiyo Yuden
    CBC2518T1R0MV Taiyo Yuden
    CBC2518T1R0MV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2518T1R0MV is described as FIXED IND 1UH 1.2A 104 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"