CBC2518T150KV Taiyo Yuden
  • More about CBC2518T150KV Taiyo Yuden
    CBC2518T150KV Taiyo Yuden
    CBC2518T150KV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2518T150KV is described as FIXED IND 15UH 285MA 845 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE