CBC2518T101K Taiyo Yuden
  • More about CBC2518T101K Taiyo Yuden
    CBC2518T101K Taiyo Yuden
    CBC2518T101K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2518T101K is described as FIXED IND 100UH 170MA 4.81 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"