CBC2518T100MV Taiyo Yuden
  • More about CBC2518T100MV Taiyo Yuden
    CBC2518T100MV Taiyo Yuden
    CBC2518T100MV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2518T100MV is described as FIXED IND 10UH 375MA 468 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.