CBC2016T1R0MV Taiyo Yuden
  • More about CBC2016T1R0MV Taiyo Yuden
    CBC2016T1R0MV Taiyo Yuden
    CBC2016T1R0MV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2016T1R0MV is described as FIXED IND 1UH 1.1A 130 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.