CBC2016T1R0M Taiyo Yuden
  • More about CBC2016T1R0M Taiyo Yuden
    CBC2016T1R0M Taiyo Yuden
    CBC2016T1R0M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2016T1R0M is described as FIXED IND 1UH 1.1A 130 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.