CBC2012T2R2MV Taiyo Yuden
  • More about CBC2012T2R2MV Taiyo Yuden
    CBC2012T2R2MV Taiyo Yuden
    CBC2012T2R2MV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2012T2R2MV is described as FIXED IND 2.2UH 640MA 429 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.