CBC2012T220K Taiyo Yuden
  • More about CBC2012T220K Taiyo Yuden
    CBC2012T220K Taiyo Yuden
    CBC2012T220K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2012T220K is described as FIXED IND 22UH 190MA 4.81 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Taiyo Yuden
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"