CBC2012T1R0MV Taiyo Yuden
  • More about CBC2012T1R0MV Taiyo Yuden
    CBC2012T1R0MV Taiyo Yuden
    CBC2012T1R0MV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CBC2012T1R0MV is described as FIXED IND 1UH 840MA 247 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.