CB2518T680K Taiyo Yuden
  • More about CB2518T680K Taiyo Yuden
    CB2518T680K Taiyo Yuden
    CB2518T680K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2518T680K is described as FIXED IND 68UH 310MA 1.95 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH