CB2518T4R7MV Taiyo Yuden
  • More about CB2518T4R7MV Taiyo Yuden
    CB2518T4R7MV Taiyo Yuden
    CB2518T4R7MV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2518T4R7MV is described as FIXED IND 4.7UH 1.1A 169 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.