CB2518T3R3M Taiyo Yuden
  • More about CB2518T3R3M Taiyo Yuden
    CB2518T3R3M Taiyo Yuden
    CB2518T3R3M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2518T3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 1.2A 143 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE