CB2518T330K Taiyo Yuden
  • More about CB2518T330K Taiyo Yuden
    CB2518T330K Taiyo Yuden
    CB2518T330K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2518T330K is described as FIXED IND 33UH 460MA 910 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.