CB2518T1R0MV Taiyo Yuden
  • More about CB2518T1R0MV Taiyo Yuden
    CB2518T1R0MV Taiyo Yuden
    CB2518T1R0MV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2518T1R0MV is described as FIXED IND 1UH 1.5A 78 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.