CB2518T101K Taiyo Yuden
  • More about CB2518T101K Taiyo Yuden
    CB2518T101K Taiyo Yuden
    CB2518T101K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2518T101K is described as FIXED IND 100UH 260MA 2.73 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE