CB2518T100M Taiyo Yuden
  • More about CB2518T100M Taiyo Yuden
    CB2518T100M Taiyo Yuden
    CB2518T100M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2518T100M is described as FIXED IND 10UH 820MA 325 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM