CB2518T100K Taiyo Yuden
  • More about CB2518T100K Taiyo Yuden
    CB2518T100K Taiyo Yuden
    CB2518T100K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2518T100K is described as FIXED IND 10UH 820MA 325 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.