CB2016T470K Taiyo Yuden
  • More about CB2016T470K Taiyo Yuden
    CB2016T470K Taiyo Yuden
    CB2016T470K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2016T470K is described as FIXED IND 47UH 240MA 3.12 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"