CB2016T2R2M Taiyo Yuden
  • More about CB2016T2R2M Taiyo Yuden
    CB2016T2R2M Taiyo Yuden
    CB2016T2R2M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2016T2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 1A 169 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK