CB2016T1R5M Taiyo Yuden
  • More about CB2016T1R5M Taiyo Yuden
    CB2016T1R5M Taiyo Yuden
    CB2016T1R5M is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2016T1R5M is described as FIXED IND 1.5UH 1A 143 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE