CB2016T150K Taiyo Yuden
  • More about CB2016T150K Taiyo Yuden
    CB2016T150K Taiyo Yuden
    CB2016T150K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2016T150K is described as FIXED IND 15UH 440MA 910 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE