CB2016T101KV Taiyo Yuden
  • More about CB2016T101KV Taiyo Yuden
    CB2016T101KV Taiyo Yuden
    CB2016T101KV is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2016T101KV is described as FIXED IND 100UH 170MA 5.85 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"