CB2016T101K Taiyo Yuden
  • More about CB2016T101K Taiyo Yuden
    CB2016T101K Taiyo Yuden
    CB2016T101K is manufactured by Taiyo Yuden and is categorized in the Fixed Inductors category. CB2016T101K is described as FIXED IND 100UH 170MA 5.85 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE